02-02-2021

Nieuwe vrijwilliger voor de Vrienden van XONAR

Sinds kort mogen wij Iris de Graaf als nieuwe vrijwilliger bij de Vrienden van XONAR welkom heten.

De Vrienden van XONAR zijn voortdurend op zoek naar particulieren, organisaties en vrijwilligers die ons willen helpen het verschil te maken voor kinderen en jongeren. Al enige tijd mogen wij op de gewaardeerde steun en inzet van Paul Franssen rekenen die als vrijwilliger de individuele sponsoraanvragen administratief ondersteunt. Sinds kort is ook Iris de Graaf als vrijwilliger ons team komen versterken. Iris zal zich vooral gaan richten op het ondersteunen van projectaanvragen. We willen Iris van harte welkom heten in ons team. Benieuwd wie zij is en wat haar drive is om zich in te zetten voor de Vrienden van XONAR ? Hieronder stelt zij zich voor.

Bekijk de video